MENÜ

Müşteri Hikayeleri

GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ 2013

Birçok Başarı Hikayemizden Biri: Nigel İstasyonundaki Tesise 400 Ton – 4100 Abkant Pres Kurulumu

Müşterimiz Güney Afrika Cumhuriyeti’nde bulunan bir demiryolu şirketiydi. 2013 yılında 4 metre, 400 ton Abkant Pres sevkiyatı gerçekleştirmiştik. Abkant Pres ağırlığı ve yüksekliği sebebiyle parçalar halinde gönderilmişti. Makina Güney Afrika’nın Nigel şehrinde kullanılacaktı.

Kurulum için MVD bölgeye bir teknisyen gönderdi. Müşterimiz kurulumun 10 gün süreceğini öngörerek kurulumun yapılacağı holü 10 gün için tahsis etmiş ve iş düzenini bu süreye göre planlamıştı. Üstün beceri ve niteliklere sahip teknisyenlerimiz, kurulumu 3 iş günü gibi kısa bir sürede tamamladı. Müşterimizi oldukça şaşırtan ve mutlu eden bu hızlı kurulum ile iş akışlarının çok daha hızlı normale dönmesi ve makinayı beklenenden 7 iş günü daha önce kullanabilmelerini sağladık.

Teknisyenimiz ve şirketimizi takdir eden müşterimiz memnuniyetlerinin bir ifadesi olarak MVD teknisyenine Johannesburg’a yakın Pilanesberg Safari bölgesinde turistik bir gezi hediye ettiler. MVD teknisyenlerinin kurulum ve servis alanındaki yetkinlik, tecrübe ve hızlarını gösteren bu deneyim güzel bir hikaye olarak her zaman hafızalarımızda olacak. Yeni mutluluk ve başarı hikayeleri yaratmak için bize ilham vermeye devam edecek.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.