MENÜ

Servis

Servis

Bugüne kadar kimseyi yarı yolda bırakmadık!

Makinelerimizin servis ve desteğini kusursuz sağlamayı, makinelerimizi kusursuz üretmek kadar çok önemsiyoruz. “Bir MVD makinası satın alan her müşterimizle uzun yıllar yürünecek bir yola birlikte çıktığımıza inanıyoruz ve bu güne kadar hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmadık.”

Satış sonrası servis ve destek hizmetlerimizle ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Yedek parça, yazılım, donanım, teknik servis, kurulum, eğitim, bakım sözleşmeleri, uzak bağlantı desteği gibi sunduğumuz birçok hizmetimiz MVD müşterilerinin beklentileri, MVD kalite standartları ve yüksek müşteri memnuniyeti hedeflerimiz kapsamında sınıflandırıldı. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, taleplerini önemsiyor ve yaptığımız ar-ge çalışmalarıyla, kalite kontrol testlerimizle destek ihtiyacını da sürekli daha da azaltacak geliştirmeler yapıyoruz.

Müşterilerimizin işletmelerindeki operasyon sürekliliğinin önemini biliyoruz. Bu farkındalıkla hizmetlerimizi hızla ve özenle sunuyoruz. Sunduğumuz bu üstün servis hizmeti sayesinde bugün, müşterilerimizin bize verdiği değer bizi daha iyisini yapmaya teşvik eden en önemli motivasyon kaynağımız. Uzun yıllar boyu süren ilişkilerimizde müşterilerimizin ihtiyaçları için en ideal çözümleri sunduk ve memnuniyetleri için tüm gücümüzle çalıştık. Ulaşmak istedikleri tüm hedefleri için müşterilerimizin yol arkadaşıyız ve bu yolda onları yalnız bırakmamaya kararlıyız.

Bize Ulaşın
 • Ürün kurulum

  Ürün kurulumunu Yurt içinde kendi servisimiz yapmaktadır.
  Yurt dışında ise kurulumu bayimiz olduğu ülkelerde bayi aracı ile, bayi olmayan ülkelerde ise yine servis ekibimiz yapmaktadır.

 • Ürünümü nasıl kurabilirim?

  Ürünlerimizi kullanım kılavuzunda bulunan kurulum bölümünü okuyarak ve uyarak yapabilirsiniz, ancak kurulum hatalarından kaynaklı arızalar garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. Bu nedenle yetkili servisimiz veya yetkilendirmiş olduğumuz bayi tarafından yapılması tavsiye edilmektedir.

 • Garantim ne zaman başlıyor?

  Garanti süresi teslimatla başlayıp yurt içine 24 ay, yurt dışında ise 12 aydır.

 • Ürünün garanti belgesini göndermem gerekiyor mu?

  Ürün garanti belgesi MVD tarafından bayilerimize otomatik olarak gönderilmektedir.

 • Servis/Arıza başvurusunu nasıl yapabilirim?

  Servis başvurunuzu Email yolu ile service@mvd.com.tr yapmanızı tavsiye ediyoruz. Burada öncelikli belirtmenizi istediğimiz bilgiler şunlar:
  Makinenin modeli, Seri numarası, kısaca arızanın tanımı ve video veya fotoğraf bilgilerini iletmeniz. Bunun haricinde WhatsApp yolu veya telefonlar +90 545 239 22 34 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • En yakın yetkili servise nasıl ulaşabilirim?

  En yakın yetkili servisine bulunmuş olduğunuz ülkedeki bayimize ulaşarak veya service@mvd.com.tr mail atarak ulaşabilirsiniz.

 • Talep ettiğim ürün yanlış veya eksik geldi, ne yapmalıyım?

  Yanlış göndermiş olduğundan emin olduğunuz parçayının fotoğrafını çekerek service@mvd.com.tr mail atmanız

SERVİS TALEP FORMU

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.