MENÜ

Servis

Servis

Bugüne kadar kimseyi yarı yolda bırakmadık!

Makinelerimizin servis ve desteğini kusursuz sağlamayı, makinelerimizi kusursuz üretmek kadar çok önemsiyoruz. “Bir MVD makinası satın alan her müşterimizle uzun yıllar yürünecek bir yola birlikte çıktığımıza inanıyoruz ve bu güne kadar hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmadık.”

Satış sonrası servis ve destek hizmetlerimizle ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Yedek parça, yazılım, donanım, teknik servis, kurulum, eğitim, bakım sözleşmeleri, uzak bağlantı desteği gibi sunduğumuz birçok hizmetimiz MVD müşterilerinin beklentileri, MVD kalite standartları ve yüksek müşteri memnuniyeti hedeflerimiz kapsamında sınıflandırıldı. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, taleplerini önemsiyor ve yaptığımız ar-ge çalışmalarıyla, kalite kontrol testlerimizle destek ihtiyacını da sürekli daha da azaltacak geliştirmeler yapıyoruz.

Müşterilerimizin işletmelerindeki operasyon sürekliliğinin önemini biliyoruz. Bu farkındalıkla hizmetlerimizi hızla ve özenle sunuyoruz. Sunduğumuz bu üstün servis hizmeti sayesinde bugün, müşterilerimizin bize verdiği değer bizi daha iyisini yapmaya teşvik eden en önemli motivasyon kaynağımız. Uzun yıllar boyu süren ilişkilerimizde müşterilerimizin ihtiyaçları için en ideal çözümleri sunduk ve memnuniyetleri için tüm gücümüzle çalıştık. Ulaşmak istedikleri tüm hedefleri için müşterilerimizin yol arkadaşıyız ve bu yolda onları yalnız bırakmamaya kararlıyız.

Bize Ulaşın

SERVİS TALEP FORMU

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.