MENÜ

Uygulama Alanları

Asansör Sektörü

Asansör sektöründe çoğunlukla kabin imalatı ve taşıyıcı bağlantı yapı unsurları üretimi yapılmaktadır. Tüm projeler özel olarak geliştirilir, her siparişe özel ebat ve tasarımlar olabilmektedir.

Bu sektörde büyük ebatlarda paslanmaz çelik, galvaniz sac ve ST37 (mild steel) kullanılır. Çoğunlukla 0.60 mm’den 5 mm’ye kalınlıkta saclar kullanılmaktadır, üretilen parçalar orta ve büyük hacimlidir.

Estetik ve dayanıklılık bu sektördeki çok önemli unsurlardır. Doğrudan insan hayatına etki eden ürünler üretildiği için hassasiyet ve kusursuz üretim gerektirir.

MVD olarak Asansör Sektörünün yüksek kapasiteli ve pratik özelliklere sahip makinelere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Asansörlerinizin emniyetini ve güvenliğini önemsiyor, yüksek standartları karşılamak için üretim sürecinde kullanılan makinelere ihtiyaç duyacağınızı biliyoruz.

Asansör Sektörü sektörü için MVD çözümleri;

Kabin duvarlarınızın, zeminlerinizin, sürgülü kapılarınızın ve benzeri işlerinizin hassas üretimi için iBend Abkant Pres, iShear Giyotin Makas, iPunch Panç Pres ve iLaser Fiber Lazer makineleri öneriyoruz.
Kullanılan makinelerin pratik özellikleri ve yüksek kapasiteleri olmalıdır. Bu alanda kullanılan makineler için en önemli özellik, son derece becerikli ve kritik işler yapabilmektir.

Hassas büküm proseslerini içeren işleriniz için MVD iBend Abkant Presi öneriyoruz. iBend Abkant Pres, sacları mükemmel bir hassasiyetle bükmenize olanak tanıyacak. Kesme işleri için, verimli ve kusursuz sonuçlar elde etmek için MVD iShear Giyotin Makası tavsiye ederiz.

Asansör sektörü için MVD çözümleri;

Kesim işlerinde, 0.60 mm’den 5 mm kalınlığa kadar olan saclarda iLaser Fiber Lazer, iPunch Panç Pres ve iShear Giyotin Makas makinelerini öneriyoruz.

Büküm işlerinde, 0.60 mm’den 5 mm ve üstü kalınlığa kadar olan saclarda iBend Abkant Pres ve Servo Abkant Pres büküm makinelerini öneriyoruz.

MVD, ürettiği makinelerle asansör sektörünün daha hassas ve verimli sonuçlar elde edebilmesini sağlıyor.

İhtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz ve daha fazla
bilgi için şimdi MVD temsilcinizle görüşün.

Asansör Sektörü için ürettiğimiz makineler başlıca;

Ürettiğimiz makineler başlıca

  • Hassas,
  • Dayanıklı,
  • Çok özel ve çok esnek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek,
  • Farklı geometrilerde, kompleks parçaları imal edebilecek,
  • Hata oranını minimuma indiren ve karlılığı arttırabilen,
  • Düşük enerji tüketimi yapan,
  • Kolay kullanılabilir,
  • Her zaman doğru sonuç verebilen,

nitelikte ve 90’dan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Bu tür durumlar için tavsiye edilenler

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.