MENÜ

Uygulama Alanları

Aydınlatma

Aydınlatma ekipmanları sektörü ürün çeşitliliği bol, çoğunlukla orta ve küçük boyutta, yüksek adetlerde üretimin yapıldığı bir sektördür. Ürünlerin estetik açıdan kusursuz olması çok önemlidir. Bu nedenle sektörde hassas ve çok hızlı makinelere ihtiyaç vardır. Ürün çeşitliliği de üretime hızlı cevap verebilen, farklı üretimlere kolaylıkla geçiş yapabilen makinelere ihtiyacı ortaya koymaktadır. Tavan ve duvar armatürleri, sokak ve açık alan aydınlatmaları, spot lambalar, animasyon ve reklam pano aydınlatmaları, projektörler gibi birçok ürün imal edilmektedir.

MVD makinelerini hassas ve esnek üretimlere uygun olarak tasarlıyoruz. Böylelikle sektörün en temel ihtiyaçlarından olan esnek üretime uygunluk ve hassasiyeti makinelerimizde en üst düzeyde sunuyoruz. Özellikle iLaser Fiber Lazer kesim makinesi, tasarımcıların farklı uygulamalarına hızlı ve etkili cevap verebilmesiyle birinci tercih sebebi olmaktadır. Sac bükümlerinde ise iBend Abkant Preslerimiz bu esnek ve çok adetli üretimlere uygun olarak imalatta bir çok kolaylığı sağlamaktadır. Kolay ve hızlı kalıp değişimi ve kolay programlanabilir 3 boyutlu CNC kontolörler ve CAD/CAM yazılımları hızlı, esnek ve hassas üretimde sektörün ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamaktadır.

En yaygın kullanılan malzemeler Alüminyum, bakır, bronz, boyalı saclar, paslanmaz çelik ve galvaniz saclardır. Malzeme kalınlığı 0,30 mm ile 3 mm arasında değişebilir. Orta ve büyük ebatlarda saclar kullanılır.

Aydınlatma sektörü için MVD çözümleri;

Kesim işlerinde, 0,30 mm’den 3 mm kalınlığa kadar olan saclarda iPunch Taret Panç, iLaser Fiber Lazer ve iShear Giyotin Makas makinelerini öneriyoruz.

Büküm işlerinde, 0,30 mm’den 3 mm ve üstü kalınlığa kadar olan saclarda iBend Abkant Pres ve Servo Abkant Pres büküm makinelerini öneriyoruz.

MVD, ürettiği makinelerle aydınlatma sektöründe çok daha hızlı ve verimli üretim yapmanızı sağlıyor.

İhtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz ve daha fazla
bilgi için şimdi MVD temsilcinizle görüşün.

Aydınlatma için ürettiğimiz makineler başlıca;

  • Estetik ve pürüzsüz üretime uygun,
  • Yüksek adetlerde hızlı ve seri üretim yapabilen,
  • Her seferinde yüksek kalitede sonuç veren,
  • Tekrarlama hassasiyeti yüksek olan,
  • Hata oranını minimuma indiren ve karlılığı arttırabilen,
  • Düşük enerji tüketimi sağlayan,
  • Kolay kullanılabilir,

nitelikte ve 90’dan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Sizi asla yalnız bırakmayacağız.
MVD, satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği vermektedir.

MVD olarak kalitede mükemmellik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her adımda sizinle olacağımızı da garanti ediyoruz.
MVD, dünya genelindeki tüm ürünlerimiz için geniş distribütör ve hizmet sağlayıcı ağlarımız aracılığıyla, makineniz için uzun vadeli satış sonrası hizmetleri ve güvenceyi garanti eder.

MVD, dünya çapındaki bayi ve destek ağı sayesinde uzun yıllar boyunca tedarik ettiği tüm ürünlere kalite ve hizmet açısından mükemmellik sağlar.
Daha fazla bilgi için MVD Uzman Temsilcinize başvurun.

Bu tür durumlar için tavsiye edilenler

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.