MENÜ

Uygulama Alanları

Endüstriyel Mutfak Sektörü

Endüstriyel Mutfak sektöründe Yoğurma/Karıştırma, Pişirme, Sunum ve Soğutma olarak 4 ana kategoride makine, alet ve ekipman üretilmektedir.

Genellikle 430, 304 paslanmaz çelik ve galvaniz sac malzemeler kullanılır. Malzeme kalınlıkları ise 0.60 mm’den 6 mm’ye kadar değişebilir. Bunlar yüksek kaliteli ve değeri yüksek malzemeler oldukları için üretimde hata oranı çok çok düşük olmalıdır.

Estetik bu sektörde vazgeçilmez bir unsur. Endüstriyel Mutfak endüstrisinde hataya yer olmadığı gibi özel ihtiyaçlar da çok önemli olmakla birlikte dekoratif ve estetik bir endişe de söz konusudur. MVD olarak Endüstriyel Mutfak Sektöründeki ihtiyaçlarınızı anlıyor ve yüksek standartlarınızı karşılayacak ve mükemmellik sağlayacak makinelerimizi tasarlıyoruz.

Ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, soğutucular veya otellerde kullanılan geniş sunum, servis ve çalışma tezgahları, gıda depo ve tanklarının üretimi iBend Abkant Pres, iShear Giyotin Makas, iPunch Taret Panç ve iLaser Fiber Lazer makineleri ile yapılmaktadır.

Mutfak sektöründe çok miktarda özel üretim yapılmaktadır. Bu nedenle karmaşık geometride imalatlar öne çıkar. 3 boyutlu CNC ekran ve CAD/CAM yazılımları gibi teknolojik imkanlar bu zor işlere önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Küçük ve orta boyutlu parça üretimi yapılmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Sektörü sektörü için MVD çözümleri;

Kesim işlerinde, 0.60 mm’den 6 mm kalınlığa kadar olan saclarda iLaser Fiber Lazer, iShear Giyotin Makas ve iPunch Panç Pres makinlerini öneriyoruz.

Büküm işlerinde, 0.60 mm’den 6 mm ve üstü kalınlığa kadar olan saclarda iBend Abkant Pres ve Servo Abkant Pres büküm makinlerini öneriyoruz.

MVD olarak, endüstriyel mutfak sektöründe daha verimli ve hassas parça, ürün, alet ve ekipmanlar imal edilebilmesini sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz ve daha fazla
bilgi için şimdi MVD temsilcinizle görüşün.

Endüstriyel Mutfak Sektörü için ürettiğimiz makineler başlıca;

Ürettiğimiz makineler başlıca

  • Hassas,
  • Yüzeylerde pürüzsüz ve yüksek kalitede sonuçlar elde edilebilen,
  • Kusursuz büküm ve kesim yapabilen,
  • Verimli,
  • Özel ve çok esnek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek,
  • Farklı geometrilerde, kompleks parçaları imal edebilecek,
  • Hata oranını minimuma indiren ve karlılığı arttırabilen,

nitelikte ve 90’dan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Sizi asla yalnız bırakmayacağız.
MVD, satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği vermektedir.

MVD olarak kalitede mükemmellik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her adımda sizinle olacağımızı da garanti ediyoruz.
MVD, dünya genelindeki tüm ürünlerimiz için geniş distribütör ve hizmet sağlayıcı ağlarımız aracılığıyla, makineniz için uzun vadeli satış sonrası hizmetleri ve güvenceyi garanti eder.

MVD, dünya çapındaki bayi ve destek ağı sayesinde uzun yıllar boyunca tedarik ettiği tüm ürünlere kalite ve hizmet açısından mükemmellik sağlar.
Daha fazla bilgi için MVD Uzman Temsilcinize başvurun.

Bu tür durumlar için tavsiye edilenler

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.