MENÜ

Uygulama Alanları

Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları sektöründe çalışma masası, sandalye, keson, ofis bölme ve panelleri, çalışma istasyonları, ofis dolapları, kanepeler, bekleme grupları, sehpalar üretilmektedir.

Bu sektöre özel unsurlar arasında yüksek üretim hacmi ve yüksek üretkenlik öne çıkmaktadır. Farklı tasarımlar, süslemeler ve özelleştirilmiş ürün modelleri de sektörün diğer gereksinimleridir. Ofis mobilyaları sektörü ürün gamı geniş, çoğunlukla orta ve küçük boyutlarda yüksek adetlerde üretimin yapıldığı bir sektördür. Ürünlerin estetik açıdan kusursuz ve ergonomik olması çok önemlidr. Dolayısıyla sektörde hassas ve çok hızlı makinelere ihtiyaç vardır.

En yaygın kullanılan malzemeler Alüminyum, boyalı saclar, paslanmaz çelik, galvaniz ve siyah saclardır. Malzeme kalınlığı 0,50 mm ile 4 mm arasında değişebilir. Küçük ve orta ebatlarda saclar kullanılır.

Ofis Mobilya sektörü, çoğunlukla orta ve küçük ölçekli geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve üretim genellikle büyük miktarlarda yapılmaktadır. Estetik ve ergonomi Ofis Mobilyası üretiminin anahtarıdır, bu nedenle sektörün en çok ihtiyacı olan şey hızlı ve duyarlı makinelerdir. MVD olarak makinelerimizi verimli, hassas ve tekrarlayıcı üretim yapabilen şekilde tasarlıyoruz.

Yüksek standartlarınız olduğunu biliyoruz ve beklentilerinizin üzerine çıkmamızı sağlayacak makineler tasarlıyoruz. Makinelerimiz sadece tekrarlanan yüksek miktarlı üretimleri gerçekleştiremez, aynı zamanda üretim verimliliğinizi artırır ve kesin sonuçlar verir.

Ofis Mobilyaları sektörü için MVD çözümleri;

Ofis Mobilya sektörünün ilk tercihi, işletmenizin ihtiyaç duyduğu her türlü özel uygulama ve tasarıma uyum sağlayan duyarlı ve hassas karakteri sayesinde iLazer Fiber Lazer kesim makinamızdır. iLazer Fiber Lazer kesim makinesi, çeşitli üretim taleplerinde hızlı ve etkilidir.

Kesim işlerinde, 0,50 mm’den 4 mm kalınlığa kadar olan saclarda iLaser Fiber Lazer, iPunch Panç Pres ve iShear Giyotin Makas makinelerini öneriyoruz.

Sac büküm için, iBend Abkant Presimiz hassas, esnek ve verimli üretim sunar. Size kolaylık sağlamak için tasarlanan iBend Abkant Presimiz, tekrarlanan üretim için mükemmeldir. iBend Abkant Pres ile kullanımı kolay 3D CNC kontrolörleri ve CAD/CAM yazılımı sayesinde araçları hızlı ve verimli bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Alüminyum, boyalı saclar, paslanmaz çelik, galvaniz ve siyah saclar en çok kullanılan malzemelerdir. Malzeme kalınlığı 0,50 mm ila 4 mm arasında değişebilir. Saclar küçük ve orta büyüklüktedir.

Kesme işleri için 0,50 mm'den 4 mm'ye kadar olan sac kalınlıkları için iLaser Fiber Lazer, iPunch Panç Pres ve iShear Giyotin Makasları öneriyoruz.

Büküm işlemlerinde, iBend Abkant Pres ve Servo Abkant Press büküm makinelerinin 0,30 mm'den 3 mm'ye kadar olan ve üzeri saclar için kullanılması önerilir. MVD olarak, hızlı ve verimli üretim ve hassas, estetik ve ergonomik ürünlerle işinizin gelişmesini sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz ve daha fazla
bilgi için şimdi MVD temsilcinizle görüşün.

Ofis Mobilyaları için ürettiğimiz makineler başlıca;

Başlıca şu makineleri üretiyoruz:

  • Estetik ve ergonomiyi gözeten üretime uygun,
  • Tekrarlama hassasiyeti yüksek olan,
  • üksek adetlerde hızlı ve seri üretim yapabilen,
  • Hızlı,
  • Her seferinde yüksek kalitede sonuç veren,
  • Hata oranını minimuma indiren ve karlılığı arttırabilen,
  • Düşük enerji tüketimi sağlayan,
  • 7/24 duraksamadan çalışmaya uygun,

nitelikte ve 90’dan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Sizi asla yalnız bırakmayacağız.
MVD, satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği vermektedir.

MVD olarak kalitede mükemmellik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her adımda sizinle olacağımızı da garanti ediyoruz.
MVD, dünya genelindeki tüm ürünlerimiz için geniş distribütör ve hizmet sağlayıcı ağlarımız aracılığıyla, makineniz için uzun vadeli satış sonrası hizmetleri ve güvenceyi garanti eder.

MVD, dünya çapındaki bayi ve destek ağı sayesinde uzun yıllar boyunca tedarik ettiği tüm ürünlere kalite ve hizmet açısından mükemmellik sağlar.
Daha fazla bilgi için MVD Uzman Temsilcinize başvurun.

Bu tür durumlar için tavsiye edilenler

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.