MENÜ

Uygulama Alanları

Endüstriyel Araç

Endüstriyel araç pazarında yaygın olarak üretilen ürünler aşağıdaki gibidir:
Endüstriyel araçlar sektöründe, araç üstü vinçler ve ekipmanlar, damper, treyler, dorse, kamyon şaseleri, ana gövde elemanları üretilmektedir.

Sektörün başlıca zorlukları büyük ebatlı ve yüksek sertliğe sahip çeliklerin kesim ve büküm işlemlerinden geçiriliyor olmasıdır. Üretim aşamalarında Weldox, Hardox benzeri çelik malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle de yüksek mukavemete sahip, büyük ebatlı parçaların imalatına elverişli, esnek ve farklı üretime uygun makineler tercih sebebidir.
En yaygın kullanılan malzemeler siyah sac, hardox, weldox ve yüksek sertliklere sahip diğer çelik malzemelerdir. Malzeme kalınlığı 2 mm ile 200 mm arasında değişebilir. Orta ve büyük ebatlarda çelik saclar kullanılır.

MVD makinelerinin farklı işler arası geçişlerde ve işlem aşamalarında sağladığı imkanlar sektörün ihtiyacına uygun çözümler getirmektedir.

Endüstriyel Araç sektörü için MVD çözümleri;

iBend Abkant preslerde bulunan motorlu sac destek kolları, darbelere karşı dayanıklı ve güçlü arka dayamalar, özel ve güçlü kalıp tutucular.

Daha geniş boğaz derinliği ve duvarlar arası geniş mesafe, çok büyük ebatlı büküm gereksinimlerinde Tandem ve Tridem Abkantlar.

iPlasma Plazma-Oxy Kesim ve iLaser Fiber Lazer makinelerinin tabla ve ana şasilerinin taşıma kapasitesinin yüksek olması, lazer makinelerinin 25mm’ye kadar, Plazma-Oxy Kesim makinelerinin ise 200 mm’ye kadar kusursuz kesim yapabilmesi.

iShear Giyotin Makas 25mm kalınlık ve 8 metre uzunluğa kadar kesim yapabilmesi, yüksek sertlikteki malzeme kesimlerine uygun ve dayanıklı bıçaklar.

İhtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz ve daha fazla
bilgi için şimdi MVD temsilcinizle görüşün.

Endüstriyel Araç için ürettiğimiz makineler başlıca;

Ürettiğimiz makineler başlıca

  • Yüksek kapasite ve güce sahip,
  • Dayanıklı, uzun ömürlü ve büyük hacimli üretime elverişli,
  • En zorlu çalışma koşullarında sorunsuz çalışabilen,
  • Esnek üretime elverişli,

nitelikte ve 90’dan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Sizi asla yalnız bırakmayacağız.
MVD, satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği vermektedir.

MVD olarak kalitede mükemmellik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her adımda sizinle olacağımızı da garanti ediyoruz.
MVD, dünya genelindeki tüm ürünlerimiz için geniş distribütör ve hizmet sağlayıcı ağlarımız aracılığıyla, makineniz için uzun vadeli satış sonrası hizmetleri ve güvenceyi garanti eder.

MVD, dünya çapındaki bayi ve destek ağı sayesinde uzun yıllar boyunca tedarik ettiği tüm ürünlere kalite ve hizmet açısından mükemmellik sağlar.
Daha fazla bilgi için MVD Uzman Temsilcinize başvurun.

Bu tür durumlar için tavsiye edilenler

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.