MENÜ

Uygulama Alanları

Ev Aletleri Sektörü

Ev aletleri sektöründe buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi kapı ve panelleri, mutfak ocakları ve davlumbazları üretilir. Bu sektörün belirleyici unsurları yüksek üretim hacmi ve yüksek üretkenliktir. Farklı şekiller, süslemeler ve özelleştirilmiş ürün modelleri de sektörün bir diğer gereksinimleridir. Bu yüzden sektörün en önemli ihtiyacı esnek üretime imkan veren makinelerin yanı sıra çok daha kısa sürelerde takım tezgahlarının farklı üretimler için ayarlanabilmesidir.

Üretimde çoğunlukla küçük ve orta boy parçalar kullanılmaktadır. En yaygın kullanılan malzemeler siyah sac, galvaniz ve paslanmaz çeliktir. Malzeme kalınlığı 0.60 mm ile 2 mm arasında değişebilir. Yüksek estetiğe sahip bu parçalar daha önceden boyanmış ve paslanmaz çelikler olabilir.

Bu nedenle yüzey üzerinde çizik bırakmayacak şekilde işlemlerin büyük özen ve hassasiyetle yapılması gerekmektedir. Buna uygun büküm kalıpları, bıçaklar, hassas kesim yapan lazerler gerekir.

Mühendislerimizin üstün deneyim ve bilgi birikimleri sayesinde makinelerimizi bu hassas işlemleri kusursuz gerçekleştirecek şekilde üretiyoruz.

iBend Abkant Pres, iLaser Fiber Lazer, iPunch Panç Pres ve iShear Giyotin Makas sektörün en çok kullanılan makineleridir.

Ev Aletleri Sektörü sektörü için MVD çözümleri;

Kesim işlerinde, 0,60 mm’den 2 mm kalınlığa kadar olan saclarda iLaser Fiber Lazer, iShear Giyotin Makas ve iPunch Taret Panç makinelerini öneriyoruz.

Büküm işlerinde, 0,60 mm’den 2 mm ve üstü kalınlığa kadar olan saclarda iBend Abkant Pres ve Servo Abkant Pres büküm makinelerini öneriyoruz.

MVD olarak makinelermizi üretirken, özel kalıp ve diğer çözümlerimizle ev aletleri sektöründe daha hassas ve hatasız üretim yapmanızı sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz ve daha fazla
bilgi için şimdi MVD temsilcinizle görüşün.

Ev Aletleri Sektörü için ürettiğimiz makineler başlıca;

Ürettiğimiz makineler başlıca

  • Estetik ve pürüzsüz üretime uygun,
  • Her seferinde yüksek kalitede sonuç veren,
  • Tekrarlama hassasiyeti yüksek olan,
  • Dayanıklı,
  • Farklı geometrilerde, kompleks parçaları imal edebilecek,
  • Hata oranını minimuma indiren ve karlılığı arttırabilen,
  • Düşük enerji tüketimi sağlayan,
  • Kolay kullanılabilir,

nitelikte ve 90’dan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Sizi asla yalnız bırakmayacağız.
MVD, satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği vermektedir.

MVD olarak kalitede mükemmellik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her adımda sizinle olacağımızı da garanti ediyoruz.
MVD, dünya genelindeki tüm ürünlerimiz için geniş distribütör ve hizmet sağlayıcı ağlarımız aracılığıyla, makineniz için uzun vadeli satış sonrası hizmetleri ve güvenceyi garanti eder.

MVD, dünya çapındaki bayi ve destek ağı sayesinde uzun yıllar boyunca tedarik ettiği tüm ürünlere kalite ve hizmet açısından mükemmellik sağlar.
Daha fazla bilgi için MVD Uzman Temsilcinize başvurun.

Bu tür durumlar için tavsiye edilenler

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.