MENÜ

Uygulama Alanları

Havacılık ve Demiryolu

Havacılık ve demiryolları sektöründe, uçak gövdeleri, kanatlar, türbin motor parçaları, trenler, vagonlar üretilir. Bu makina ve parçaların üretimlerinde kesme, delme ve bükme işlemlerine ihtiyaç vardır. Bu işlemlerde kullanılan parçalar ince ve orta kalınlıkta olup, ayrıca ebatları büyüktür. Bu sebeple kullanılan makinelerin büyük ebatlarda olması ve yüksek hassasiyetli, farklı açı ihtiyaçlarına uygun üretimi desteklemesi gereklidir. Sektörün en büyük zorlukları nitelikli üretim aşamalarıdır. Üretilen ürünlerin yüksek kalitede, ölçülerinin hassas ve dünya standartlarına uygun olması gerekmektedir.

En yaygın kullanılan malzemeler Siyah Sac, Galvaniz Sac, Alüminyum ve paslanmaz çeliktir.

Havacılık ve Demiryolu sektörü için MVD çözümleri;

Ürettiğimiz makineler özel ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Havacılık ve Demiryolu sektörü için makinelerimizi özel ihtiyaçlarına göre üretiyor ve kısa sürede teslim edebiliyoruz.

Uçak gövde, kanat üretimlerinde 1-3 mm aralığında farklı nitelikte ve ebatları genelde 4 metreden uzun olan saclar kullanılır.

Tren ve vagon üretimlerinde kullanılan sac kalınlığı 25mm, ebatları ise 6-8 metreye kadar çıkabilmektedir.

Geniş makine seçenekleriyle kesim işlemleri için iLaser Fiber Lazer, iShear Giyotin Ma-kas, iPlasma Plazma makineleri; büküm işlemleri için ise iBend Abkant Pres ve Servo Abkant Pres öncelikli tercih edilen makinelerdir.

Ürettiğimiz makinelerle havacılık ve demiryolları sektörünün ihtiyacı olan özel açılarda ve geometrik şekillerde sac ve yapısal metal parçaların üretilmesini sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz ve daha fazla
bilgi için şimdi MVD temsilcinizle görüşün.

Havacılık ve Demiryolu için ürettiğimiz makineler başlıca;

Ürettiğimiz makineler başlıca

  • Özel açılarda üretime elverişli,
  • Uzun yıllar dayanıklı,
  • Çok büyük ebatlı sacların üretilmesine elverişli,
  • Farklı geometrilerde, kompleks parçaları imal edebilecek,

nitelikte ve 90’dan fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Özel Projeler

Havacılık ve Demiryolları sektörüne özel projeler geliştirerek, karmaşık yapılarda ve üretimi zor olan parçaları da imal edebilecek, çözümler sunan deneyimli, profesyonel bir ekibe sahibiz. MVD AR-GE ekibi olarak özel uygulamalar geliştiriyor ve ihtiyaca özel üretimleri başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Sizi asla yalnız bırakmayacağız.
MVD, satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği vermektedir.

MVD, ürettiği tüm makinelere, dünya genelinde yaygınlaşmış bayi ve servis ağı ile uzun yıllar servis ve hizmet garantisi sunmaktadır.
Daha fazla bilgi için uzman MVD temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Bu tür durumlar için tavsiye edilenler

Yerel
distribütörümüzle
iletişime geçmek için
lütfen irtibata geçin.

© 2020 MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.